Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ztroskotaná láska

9. 7. 2008

Ztroskotaná láska

Ztroskotaná láska - Lovewrecked

Originální název:   Lovewrecked
Typ filmu:      Dobrodružný, Komedie, Romantický
Rok výroby:  2005
Režie:            Randal Kleiser
Hrají:
Amanda Bynes, Chris Carmack, Jonathan Bennett, Jamie-Lynn Sigler, Susan Duerden, Fred Willard, Jackie Long, Joey Kern, Lance Bass, Kathy Griffin, Alfonso Ribeiro, Connor Matheus, Suzanne Kent, Caleb Moody, Lou Erickson, Kelly Wagner, Sabrina Kurzman, Tim Fitzgerald, Tania Imbert, Joan Marie Bobea, Brian Peck, Marie-Ange Ripka, Michael Riley, Tim Hall, Craig Modderno, Bolivar Soto, Jennifer Levine, Jesse Tannen, Leonardo Cuesta, Tamara Stuparich de la Barra
Popis:
Rock and rollová hvězda Jason (Chris Carmack) přijíždí do prázdninového letoviska, kde Jenny (Amanda Bynes) pracuje na letní brigádě. Při plavbě výletní lodí přepadne Jason přes palubu, Jenny ho zachrání a společně se na člunu doplaví na „opuštěný ostrov“. Pravdu, že jsou vlastně jen co by kamenem dohodil od jejich letoviska, se zamilovaná dívka snaží utajit, aby mohla být se svým idolem o samotě.
Photoshoots:
 

Fotografie:

                                                                                          
Zdroj: http://filmfotogalerie.osobnosti.cz/ztroskotana-laska.php (Není to úplně zkopírované,článek jsem i trochu pozměnila,něco i přidala a fotografie roztřídila.Děkuji za pochopení Matylda)  
 

Náhledy fotografií ze složky 2008 Cosmopolitian Fun and Female Party